Kids Ski Week – 1-8 mei 2021
Frankrijk
De week van 1 tot 8 mei wordt de accommodatie wederom Hotel le Taos. Dit hotel ligt in het centrum van Tignes-Le Lac. Aan de pistes en bij de skiliften en op loopafstand van de winkels, restaurants, bars en skishops. Er is een binnen zwembad en de appartementen zijn goed ingericht. De keukens zijn niet heel uitgebreid, meer kitchenette. Er is een koelkast en vaatwasser.
Je kan kiezen uit:
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 1 volwassene en 1 kind € 1.990 per week
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 2 volwassenen en 1 kind € 2.299 per week
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.799,- per week
Appartement 3-kamer 4 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.999,- per week
Appartement 3-kamer 4 personen (2 slaapkamers en iets ruimer), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3.099,- per week
Appartement 4-kamer 6 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3.519,- per week
OF (nog niet helemaal zeker)
Hier is keus uit 2 hotels: Residence le Telemark of Village Montana, deze liggen beide in Tignes Le Lac. Deze zijn qua comfort zijn beide accommodaties goed vergelijkbaar. Ze hebben een sfeervolle en comfortabele ‘Alpen’ inrichting, beide hebben een zwembad, beide liggen aan de piste. Village Montana ligt wat dichterbij het centrum en heeft een restaurant en bar. De toegang tot het zwembad is vanuit het appartement buitenom. Bij Le Telemark is dat binnendoor.
Residence Le Telemark
Deze residence bestaat uit vijf kleine, chaletgebouwen met sfeervolle appartementen en centraal het hoofdgebouw met de receptie, het royale zwembad, een sauna en hammam. Een overdekte (buiten) trap zorgt voor de verbinding vanaf de appartementen naar deze voorzieningen. Alle appartementen beschikken over WiFi, TV en bieden een volledig ingerichte keuken met magnetron, oven, keramische kookplaten, waterkoker, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat Senseo, fluitketel, mixer en toaster.
Je kan hier kiezen uit:
Appartement 3-kamer 6 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2965,- per week
Appartement 4-kamer 8 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3569,- per week
Appartement 5-kamer 10 personen (4 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 3 kinderen € 4399,- per week
Village Montana
Village Montana ligt wat dichterbij het centrum en de pistes en heeft een restaurant en bar. De toegang tot het zwembad is vanuit het appartement buitenom.De kitchenettes zijn volledig uitgerust met een magnetron, een vaatwasser, een koffiezetapparaat, een waterkoker en een broodrooster.
Je kan hier kiezen uit:
Appartement 3-kamer4 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2449,- per week
Appartement 3-kamer 4/6 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2549,- per week
Appartement 4-kamer 6 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 3 kinderen € 3349,- per week
Die is prima verzorgd hier, er is van alles te beleven. Ook kan je hier sleetje rijden & is er een ijsbaan.
In Tignes en Espace Killy zijn veel leuke activiteiten voor kinderen. Naast de skimogelijkheden zijn er o.a. een ijsbaan en kan je sleetje rijden. De Nederlandstalige skilessen (tijdens de kids ski week) worden gegeven door de skischool Evolution 2 .
Tignes-Le Lac ligt op ca. 1.100 km vanaf Utrecht en ca. 900 km vanaf Brussel. Met de auto rijd je tot Aime snelweg en dan is het daarna vanaf Bourg Saint Maurice nog ca. 30 km de berg op tot Tignes-Le Lac. We hebben onderweg tips voor je als je wil overnachten onderweg.
Of vliegen naar Geneve, Lyon of Grenoble. Vanaf alle 3 is het dan 2 uur & 40 minuten rijden.
Door de centrale ligging dichtbij de pistes is het gemakkelijk om alle kanten van Espace Killy skigebied op te gaan. 's Ochtends de afdaling naar Tignes Les Brevieres of eerst via Tignes Val Claret naar La Grande Motte met - bijna - op de top het heerlijke à la carte restaurant Le Panoramic? Of toch eerst richting Val d'Isère via La Vall''ee Perdu naar La Daille. Wat een luxe problemen ;)
Van 20 tot 27 april 2019 vond de 3e kids ski week plaats; was wederom een groot succes. In 2020 is de kids ski week vanwege Corona gecanceld en in 2021 wordt het de week van 1 tot 8 mei 2021.
De kids gaan op les van zondag tot vrijdag (9 tot 12) zodat ouders samen kunnen skieëen/boarden.
Op zondag is er een gezamenlijke skitocht met de ouders die op ski's of snowboards zijn om de boel te verkennen en een kop koffie in een fijn restaurant op de piste
Er is na het afskimoment op donderdag een medaille uitreiking voor alle kinderen.
Er staat bij aankomst een goed gevulde boodschappentas voor de eerste dagen.
Alles optioneel, je hoeft natuurlijk nergens aan mee te doen!
+ verblijf 7 nachten in luxe appartementen in Tignes (2050 m.), direct aan skipistes en bij skiliften
+ ontdekkingstocht door het gebied op zondagochtend
+ 6 dagen (zo tm vrijdag 3 uur per dag) Nederlandstalige (niet gegarandeerd) skiles voor kinderen 5 t/m 12 jaar
+ skipas 6 dagen Espace Killy (310 km pistes) voor volwassenen en kinderen vanaf 5 jaar
+ gevulde boodschappentas bij aankomst in appartement
+ kennismakingsavond met diner op maandagavond
+ afski moment voor gevorderde kinderen en prijsuitreiking
Voor de kinderen van 4 tot en met 12 jaar is de skiles inbegrepen. De skilessen voor de allerkleinsten vinden plaats in Tignes Le Lac. De oudere kinderen verzamelen in Le Lac en gaan daarna met de leraar op pad. De kinderen verzamelen op het grote plein bij de skiliften op ca. 150 m. van de accommodatie (kan je met de skies bereiken).
Voor de volwassenen kunnen we uiteraard ook skilessen reserveren. Tarief is afhankelijk van het aantal lessen en de lesduur. Voor 6 halve dagen (middag) betaal je ca. € 160,- p.p. De skischool ligt op ca. 250 m. van de accommodatie.
Espace Killy (vernoemd naar de grote Franse skier Jean-Claude KILLY) is al jaren één van onze favoriete skigebieden. Espace Killy met de twee bekende wintersportplaatsen Tignes en Val d’Isere kent ca. 300 km. pistes en een heel groot hoogteverschil (1550 – 3450 m.) en is enorm uitgestrekt. Het is een gevarieerd skigebied, heel sneeuwzeker (gletsjers) en kent naast al die pistes ook nog veel off-piste *) mogelijkheden.
Elke wintersporter kan zich hier echt helemaal uitleven: er zijn veel rode en blauwe pistes, maar ook vergevorderde skiers en snowboarders vinden hier steile buckelpistes en prachtige afdalingen door de diepe sneeuw. Van vroeg in het seizoen tot vér in het voorjaar ligt hier volop sneeuw.
Tijdens de Olympische Spelen van 1992 werden in Espace Killy de moeilijkste wintersport onderdelen georganiseerd. En in 2009 werden hier de Wereldkampioenschappen Alpine skiën georganiseerd. De gletsjer (3450 m.) bereik je in enkele minuten met de 'Grande Motte', maar ook vanuit Val d'Isère heb je met de bergtrein 'Funival' snel toegang tot dit prachtige en uitdagende skigebied.
*) off-piste doen we natuurlijk alleen met gids of als je heel goed voorbereid bent.
Tignes ligt in een bergkom op 2100 meter en is daarmee één van de hoogste skidorpen van Europa. Met bergen rondom kun je met de zon mee skiën, zodat je de hele dag van optimale sneeuw kunt genieten. Het dorp bestaat uit vijf delen. De belangrijkste, Tignes-le-Lac, Le Lavachet en Val Claret, liggen in de kom. Les Brevières en Les Boisses liggen lager, wat een dagelijkse lifttocht noodzakelijk maakt. Door de hoge ligging van het skigebied en de gletsjer La Grande Motte is het gebied erg sneeuwzeker. Het skigebied is open tot begin mei. Het is in april een van de betere tips voor een ski vakantie want zelfs de dalafdalingen naar de hoger gelegen kernen (le- lac val clariet en le lavachet) zijn meestal nog geopend en goed begaanbaar. De gemiddelde sneeuwhoogte in april is 200 cm.
In Tignes zijn veel leuke activiteiten voor kinderen. Naast de skimogelijkheden zijn er o.a. een ijsbaan en kan je sleetje rijden. De Nederlandstalige skilessen worden gegeven door de skischool Evolution 2 waar we al enkele jaren tot volle tevredenheid mee werken. Ook voor de volwassenen is Tignes een top-skigebied.
Opening skigebied in Meivakantie 2020
Het gehele skigebied Tignes Val d'Isère is geopend tot en met 2 mei 2020
Je kan een dag naar Val d'isere
Je kan met het treintje de gletscher op en daar lunchen met de skieëers
Er is een zwembad in 't complex
Bezoek Aqua centrum ‘Le Lagoon’ in Tignes Le Lac. Een centrum voor sport, ontspanning en wellness maar vooral veel plezier, zwembaden, wildwaterbanen, zwemgrotten en super steile glijbanen, een leuke afwisseling van het skiën.
Je kan hier sleëen & er is een ijsbaan
Laagste punt 1550 m.
Hoogste punt 3450 m.
In totaal beschikt Espace Killy over 300 km. pistes waarvan:
66% makkelijk
25% gemiddeld
8% moeilijk
Er zijn in totaal 82 liften:
2 kabelbanen
2 kabeltreinen
7 kabelbanen/gondelliften
42 stoeltjesliften
28 sleepliften
1 babylift
20 km. langlaufloipen
Halfpipe, Funpark en boardercross aanwezig
Kids ski week
Tarieven 2020, week 18/04 - 25/04:
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 1 volwassene en 1 kind € 1.990 per week
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 2 volwassenen en 1 kind € 2.299 per week
Appartement 2-kamer 4 personen (1 slaapkamer), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.799,- per week
Appartement 3-kamer 4 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.999,- per week
Appartement 3-kamer 4 personen (2 slaapkamers en iets ruimer), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3.099,- per week
Appartement 4-kamer 6 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3.519,- per week
Tarieven 2020, week 25/04 tot 2 mei 2020
Tarieven 2020, week 25/04 - 02/05 verblijf in Résidence Le Télémark:
Appartement 3-kamer 6 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.965,- per week
Appartement 4-kamer 8 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 3.569,- per week
Appartement 5-kamer 10 personen (4 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 3 kinderen € 4.399,- per week
Tarieven 2020, week 25/04 - 02/05 verblijf in Résidence Village Montana:
Appartement 3-kamer4 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.449,- per week
Appartement 3-kamer 4/6 personen (2 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 2 kinderen € 2.549,- per week
Appartement 4-kamer 6 personen (3 slaapkamers), bezet door 2 volwassenen en 3 kinderen € 3.349,- per week
*) Kinderen 5 t/m 13 jaar. Kinderen 1 t/m 4 jaar verblijven gratis in de accommodatie maar worden niet meegeteld in de prijsberekening.
*) Check de tab 'info' wat er inclusief is in de kids ski week
Staat jou gezinsindeling er niet bij, wil je meer weten van de Kids Ski Week 2020, de tarieven en de mogelijkheden mail ons dan op request@mrsnomad.nl!
Inclusief
+ verblijf 7 nachten in accommodatie
+ ontdekkingstocht door het gebied op zondagochtend
+ 6 dagen (3 uur per dag) skiles voor kinderen 4 t/m 12 jaar van zondag t/m vrijdag
+ skipas 6 dagen Tignes voor volwassenen en kinderen vanaf 5 jaar* *) voor het eerst zal deze winter het volledige skigebied van Tignes én Val d'Isère geopend zijn!
+ gevulde boodschappentas bij aankomst in appartement
+ skiwedstrijd of skitest voor gevorderde kinderen op donderdag
+ kennismakingsavond met diner op maandagavond
Exclusief
Administratiekosten € 20,- per boeking
Bijdrage Garantiefonds GGTO € 15,- per boeking
Calamiteitenfonds € 2,50 per 9 personen
Annuleren
• Bij annulering vanaf de 30e dag (inclusief) tot de 14e dag van vertrek/aankomst/aanvang van de dienst: 50%
• Bij annulering vanaf de 14e dag (inclusief) tot de 7e dag van vertrek/aankomst/aanvang van de dienst: 75%
• Bij annulering vanaf de 7e dag tot en met de dag van vertrek/aankomst/aanvang van de dienst of later: de volledige reissom
• Laagste prijsgarantie en 7=6
Ski- en/of snowboardmateriaal huren via onze sneeuwpartner betekent: - minder betalen dan ter plaatse, uw voordeel kan oplopen tot maar liefst 40% - 7 dagen en betaal er maar 6 (1 dag gratis) - gratis helm voor kinderen t/m 11 jaar
- Kinderen t/m 5 jaar: minikidpakket gratis *)
Alle ski- en snowboard huurmogelijkheden op een rij, tarieven in € p.p.
Voor beginners: categorie ECO
• 6/7 dagen pakket (ski's, schoenen, stokken) € 75,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 59,-
Voor gevorderden: categorie DECOUVERTE
• 6/7 dagen skipakket (ski's, schoenen, stokken) € 95,- • 6/7 dagen snowboardpakket (snowboard, schoenen) € 95,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 79,-
Voor vergevorderden: categorie SENSATION
Eén keer materiaal wisselen mogelijk (indien beschikbaar) alleen van maandag tot vrijdag. • 6/7 dagen pakket (ski's, schoenen, stokken) € 115,- • 6/7 dagen snowboardpakket (snowboard, schoenen) € 115,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 95,-
Voor vergevorderde en veeleisende skiers en snowboarders: categorie EXCELLENCE
Eén keer materiaal wisselen mogelijk (indien beschikbaar) alleen van maandag tot vrijdag. • 6/7 dagen pakket (ski's, schoenen, stokken) € 120,- • 6/7 dagen snowboardpakket (snowboard, schoenen) € 120,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 99,-
Voor beginnende kinderen: categorie ESPOIR
Voor kinderen 5 t/m 11 jaar, basispakket incl. GRATIS helm • 6/7 dagen ski's, schoenen, stokken en gratis helm € 45,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 35,-
Voor gevorderde kinderen: categorie CHAMPION
Voor kinderen 6 t/m 11 jaar, ski’s of snowboard incl. GRATIS helm • 6/7 dagen snowboard of ski's, schoenen, stokken en gratis helm € 65,- • 6/7 dagen alleen ski's, stokken € 50,-
Voor de allerkleinsten: minikidpakket
Voor kleintjes 3 t/m 5 jaar, GRATIS BIJ AFNAME MINIMAAL 1 VOLWASSEN PAKKET • 6/7 dagen ski’s, schoenen, stokken en helm € 45,-
NB: Alle kinderen tot 12 jaar kunnen een categorie Espoir of Champion reserveren. Alleen in geval van grote maten (vanaf maat 40) vervalt een kind in de Bronze categorie of hoger.
*) Gratis minikid pakket (ski's + schoenen + stokken) in combinatie met minimaal een gehuurd volwassen pakket.
• 24/24 receptie
• Conciërge service
• Zwembad en spa met sauna en hammam
• Skilockers
• Overdekte parking
• 2 liften
Je verblijft hier op basis van logies.
Verblijf voor deze week is op basis van logies. Dus je ontbijt, lunch en diner regel jezelf. Spontaan uit eten tijdens de Kids Week? Wij hebben tips voor je, die krijg je zodra je boekt. En bij aankomst staat er een gevulde boodschappentas voor je klaar voor 't eerste weekend. Op maandagavond wordt er gezamenlijk gegeten in een van de restaurants in de buurt.
Ik vond het superleuk want je had in de ochtend lessen van hele aardige leraressen en het was een heel mooi hotel waar je in sliep.
Joeke (15 jaar)
Hoi Nathalie,
Wij hebben een fantastische week gehad in Tignes, bijzonder leuk georganiseerd en goed verzorgd. Leuk dat wij jou zelf daar ook hebben kunnen ontmoeten.
Voor volgend jaar worden wij graag op de hoogte gehouden, want dit is absoluut voor herhaling vatbaar.
Groeten, Gert en Marjolein
Best wel bijzonder; vertrekken met 25 graden naar Tignes en een dag later in de sneeuw op de ski's.
Voor ons de eerste keer om zo laat in het seizoen te gaan skiën. Wij hebben twee jongens van 9 en 6 jaar en hebben het erg naar hun zin gehad.
De sneeuw is vooral goed zo hoog mogelijk. En door een paar keer verse sneeuw was het 's ochtends helemaal top.
's Middags is de sneeuw wel wat papperig. Wat ik vooral erg prettig vond is dat het rustig is op de pistes en dat we prima weer hebben gehad.
Het appartement is ruim, schoon en met smaak ingericht. En om de dag voor de kids af te sluiten is een jump in het zwembad top.
Al met al een leuke week gehad!
Wat kregen we veel verbazende reacties van vrienden als we vertelden dat we in de meivakantie op wintersport gingen, ik ging er zelf af en toe aan twijfelen. Maar wat was het geweldig!
Ik raad het iedereen aan met kleine kinderen. De pistes zijn heerlijk rustig, het weer fantastisch en de sneeuw was ook ruim voldoende tot goed te noemen. De reis was super verzorgd, het appartement was ruim voor franse begrippen en het zwembad was een heerlijke afsluiting van de dag voor de kinderen.
Kortom: wij zijn er volgend jaar graag weer bij!
Bedankt team MrsNomad!
Wat een top week hebben wij gehad in Tignes:) super hotel met heerlijk zwembad, mooie appartementen en dat ook nog aan de piste! Kids helemaal blij met de Nederlandse leraren voor de les.
Verder heerlijk rustig op de pistes en meer dan voldoende sneeuw en zon :) Thanks Mrs Nomad
Het was een geweldige week in Tignes. We hadden onze kinderen van 14 & 10 mee en die hadden les van Kev & Wim: 2 nederlands sprekende stoere leraren.
De sneeuw was wisselend: van pap naar ijs naar poedersneeuw: hoe hoger hoe beter. We hebben samen koningsdag gevierd en bijna iedere dag in l'arbina gelunched en/of gedineerd: heerlijke plek aan de piste.
Appartement was prima; 2 slaapkamers en een woon/eetkamer en kitchenette. Fijn zwembad en je kan je zelfs laten masseren als je daar zin in hebt.
De bar was elke dag open van 17-21; heel gezellig en aardige bediening.
Mocht je nog spullen nodig hebben: koop ze hier! Overal 20-40% korting en best nog wat keus.
En wat een rust op de pistes, wij gaan als het even kan volgend jaar weer! skieen in de meivakantie: topidee! x Nathalie (van MrsNomad), mail gerust als je meer vragen hebt op info@mrsnomda.nl
Was jij ook bij deze locatie en wil je jouw ervaring met ons delen?
Stuur ons je verhaal en we voegen hem toe aan de site.
Alvast bedankt!
Geef een reactie